6 Nisan 2019 Cumartesi Adana altılı yorumları ahırdan bankolu

6 Nisan 2019 Cumartesi Adana altılı yorumları ahırdan bankolu

6 Nisan 2019 Cumartesi Adana

 

1.AYAK: Kapasitesinin altında koşan daha önce de sizlere önerdiğimiz ************* bugün çok uygun rakipler yanında kazanmasını bilecektir. BANKO


2.AYAK:
 Güç ve dayanıklılığın ön plana çıkacağı bu koşuda ************* ve ************* isimlerini mutlaka yazınız. Ahır önerisi ************* ise takibe alınmalı.

 

3.AYAK: ************* ters mesafede yarış kazanınca buradada sürdirek banko konumuna çıkmış lakin bu kez mesafe daha da kısalıyor ve her kısalan metre için bu safkanın kazanması zorlaşıyor. Dolayısıyla ************* bizce çok şanslıdır. Yarış olmadık şekilde erken süratlenirse ************* devreye girebilir.

 

4.AYAK: ************* bu tip grupları her zaman geçebilecek kapasitede ama kazanma özrü nüksettiğinde kuponları yatırır. Sürpriz önerisi ************* ile kaliteli ************* yazıp burayı sigortalayın.

 

5.AYAK: Bu kez daha etkili bir binici bulan ************* kazanmaya yakındır. Sağlama almak isteyenler iyi durumdaki ************* önceliğinde takip atı ************* ve son yarışı çok etkiliydi diyen uzman ekibimizce önerilen ************* yazabilirler.

 

6.AYAK: Çok sürpriz konumdaki ************* için iyi duyumlar geldi. Bu at yakında kazanır takip edin.

 

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44