6 Nisan 2019 Cumartesi İstanbul Altılı Yorumları Tüyolu Sağlam Banko

6 Nisan 2019 Cumartesi İstanbul Altılı Yorumları Tüyolu Sağlam Banko

6 Nisan 2019 Cumartesi İstanbul

 

1.AYAK: Önerilen bir ismin olmadığı bu koşuda ekibimizce her zaman birbirlerini geçebilen ************* ,*************, ************* ve ************* topluca yazılması gerektiği bildirildi.


2.AYAK:
 Mükemmel görüntüsü ile bugün çok koşar denilen ************* yanına yarış içi şartlar dahilinde şanslı olacak olan ************* yazalım. Daha sağlamcılar için rakipler virgül sonrası şablonda önerildi.

 

3.AYAK: Yakın zamanda takip listemize giren *************bugün daha iddialıymış. Çok koşar dikkat. *************, ************* ,************* ve ************* ise her an yarış kazanabilecek kapasitedeki isimler.

 

4.AYAK: İki at arasında geçmesini bekliyoruz. Yarış içi şartlar lehine olan ************* ve bu kez çok koşar denilen ************* arasından bir birinci çıkacaktır.

 

5.AYAK: ************* ,************* ve ************* ayırımsız yazalım zira bu dörtlü ile rahat bir yarı seyredilebilir.

 

6.AYAK: Mesafesinde ************* ilgilileri kolay kazanırız diyor. Muhtemelen eksik koşmazsa bir şekilde kazanacaktır. BANKO

 

*YORUMLARIMIZA GÖRE ALTILI ŞABLONUMUZ:*

*1.AYAK: *************
*2.AYAK: *************
*3.AYAK: *************
*4.AYAK: *************
*5.AYAK: *************
*6.AYAK: *************

 

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44