6 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

6 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

6 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

6 Ocak 2019 Adana

 

1.AYAK: Genel olarak adana programının en zor koşusu diyebiliriz. ************ önceliğinde çok at yazmanızı öneriyoruz.

 

2.AYAK: Bu koşuda kaliteli ************ olmasa************ banko önereceğimiz isim olacaktı. İki isim ayırılmaz ise rahat bir yarış izlenebilir.

 

3.AYAK: Sürpriz konumdaki ************ stili rakibinden etkilenmezse bombayı patlatabilir dikkat. Kazanma karakterine rağmen ahır önerisi ************ mutlaka yazın. ************ ve ************ kazanma şansı olan diğer isimler.

 

4.AYAK: ************ kendisi için çok pasif grupta rahat kazanması gerekir.

 

5.AYAK: ************ ahır önerisi ile öncelikle yazın, ************ şüphesiz grubun en kaliteli formda atı. Bir de yarış içi şartlardan dolayı sprinter ************ ve ************‘e şans verelim.

 

6.AYAK: Kaliteli ************ için sorunları halledildi artık tamamdır denildi, eğer eksik koşmazsa bizce çok rahat kazanır.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.