6 Ocak 2019 İzmir Ahırdan Tüyolu Çok Sağlam Bankolu Altılı Kuponu

6 Ocak 2019 İzmir Ahırdan Tüyolu Çok Sağlam Bankolu Altılı Kuponu

6 Ocak 2019 İzmir Ahırdan Tüyolu Çok Sağlam Bankolu Altılı Kuponu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

6 Ocak 2019 İzmir

 

1.AYAK: ************** sorunlu isimler yanında çok şanslı gözüküyor, ************** senede bir kazanan kazanma özürlü bir at olduğu için normalde yazmayacağımız bir isim ama uzun süredir ilk defa bu kilolara düştü ve bizce değerlendirilmeli.

 

2.AYAK: Ahırlarda öne çıkarılan **************, ************** ve ************** isimlerinin yanında binicisinin iddialı olduğu **************  eklenmeli.
 

3.AYAK: **************  bugün aşırı güveniliyor ama yarış içi şartlar dahilinde bizce çok zorlanacaktır. Bizim avantajlı gördüğümüz ************** ve ************** ‘nun çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Sağlamcılar kapatasınlar.

 

4.AYAK: Yarış içi avantajlar ve rakiplerinin eksik yanlarından dolayı ************** çok ön plana çıksa da harika hazırlıkları ile ************** mutlaka yazılması taraftarıyız.  ************** , ************** , ************** sağlam kuponlara yazılması gerekirken bu grupta geri planda kalsa da bizce hazırlıkları iyi ************** de dışarda bırakılmamalı.

 

5.AYAK: ************** için kısa bir ara ve kötü totosuna rağmen  uygun gurup , yarış içi avantajlar, sıkı hazırlanma ve ahır ekibinin iddialı oluşu göze alınca rahat kazanmasını bekleyebiliriz.

 

6.AYAK: Mesafeye dayanıklı kaliteli ve uzun sprint ile sonuca gidebilecek atları yazarak bu ayağı geçebiliriz. ************** ve takibimizdeki bomba isim ************** kuponlara yazalım. Daha sonra izmire hedefli gelen **************, bu kez normal kum da daha çok koşacağına inanılan ************** ve sprinti kısa olsa da ************** değerlendirilebilir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.