6 ocak 2020 bursa altılı yorumlarımız

6 ocak 2020 bursa altılı yorumlarımız

6 ocak 2020 bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Son yarışında kilodan etkilendiği gözlemlenen ************ bu kez tam hedef buraya katılıyor. Yakın zamanda sürpriz yapar denilen ************ bugün mutlaka yazılmalı. Bu pistte formda olduğu zaman çok koşan ************ ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Kapasitesinin yüksek olduğu söylenen ************ son yarışında bizi yanıltmadı. Bugün kazanmaya koşacaktır. Ciddi rakipler formda  ************ ve ************ olacaktır.

 

*3.AYAK:* İlgililerinin beklentilerinin çok yüksek olduğu ************ bugün uygun rakipler yanında çok şanslıdır. Yarışlarında olmasa da Pistte çok beğenilen ************ her an bomba yapabilecek durumdadır.

 

*4.AYAK:* ************ hedef yapıldığı son yarışında bizi yanıltmadı. Ne kadar kaliteli bir tay olduğunu kanıtladı. Bugün de iyi formu ile kazanabilir. Lakin takip listemizde olan ve sert gruplarda da önerdiğimiz ************ sağlam kuponlara eklenebilir.

 

*5.AYAK:* Yamakların yarışı oldukça zor geçecek. Zira son yarışında banko önerdiğimiz çok formda isim ************ bu gruptan fazla bir isim. Lakin çok yakın ara ile koşacak olması , yarış içi stili rakibi ve binici faktörleri durumu zorlaştırıyor. Çok at yazılması gerekebilir.

 

*6.AYAK:* ************ ekibi bu kez değişen binicisi ile kazanmayı hedefliyor. BANKO yazılabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.