6 Şubat 2019 Çarşamba Bursa Altılısı Uzmanından Sağlam Bankolu Kupon

6 Şubat 2019 Çarşamba Bursa Altılısı Uzmanından Sağlam Bankolu Kupon

6 Şubat 2019 Bursa Altılısı Uzmanından Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

6 Şubat 2019 Bursa Altılısı

 

1.AYAK: Sorunlu kalite isimlerin bir de yarış içi dezavantajları olunca uzman ekibimizce ************* öne çıkarıldı. Ön grupta yarışı takip edip virajdan sonra yarışı çalmaya çalışacak olan ************* ihmal edilmemeli. Eğer yarışın hızlandığı yerde yarıştan kopmazsa ************* de sonlarda bize güzel bir sprint izletebilir.

 

2.AYAK: Günün en sağlam bankosu ************* olacaktır. Önceki yarışında da tam hedef yarışa katılacağını söylemiş banko önermiştik, Bugün de herhangi bir aksilik yaşamaz ise bu rakipleri rahatlıkla geride bırakacaktır.

 

3.AYAK: ************* yarış içi avantajlarından dolayı ne çıksa da bu koşuda muhakkak yazmamız için önerilen ************* ve ekibinin iddialı olduğu ************* ‘yi de ekleyelim.

 

4.AYAK: ************* ve ************* arasında bir yarış olacaktır. Rakipleri ile kilo farkı da olmadığı için güç ve kalite kazanacaktır.

 

5.AYAK: Kazanma konusunda zorluk çeken isimlerden ************* ve *************  yanına formda ************* ve ************* eklersek yarışı sağlama almış oluruz. Bu 4 at arasından bir birinci çıkacaktır.

 

6.AYAK: Takipten yakında kazanır diye önerilen isimler var. Öncelikle onları yazalım. ************* , ************* ,************* ve ************* yanına canı istediğinde yarış kazanacak olan ************* eklenebilir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.