6 Şubat 2019 İstanbul Altılısı Hipodromdan Banko önerileri

6 Şubat 2019 İstanbul Altılısı Hipodromdan Banko önerileri

6 Şubat 2019 İstanbul Altılısı Hipodromdan Banko önerileri

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

6 Şubat 2019 İstanbul

 

1.AYAK: *********** kalitesi ve başarılı yarışları ile günün güvenilir ismi olsa da bu mesafede banko olarak güvenemeyiz. Özellikle start problemi halledildikten sonra çok iyi koşmaya başlayan *********** ve yarış içi şartların lehine olduğu *********** yazılmalı. İş sprinte kalırsa da *********** etkili gelebilir.

 

2.AYAK: Kilosuna rağmen *********** ahırdan ilk isim olarak önerildi. *********** bu şartlarda her zaman yazılmalı.  *********** çok formda. *********** , ***********  ve *********** daha sonra eklenebilir.

 

3.AYAK: *********** kazanma karakteri düşük ve geçilecek bir rakip buluyormuş gibi görünse de çok formda ve kaliteli bir tay olduğunu belli ediyor.

 

4.AYAK: Takipteki isimler *********** ve *********** önceliğinde  *********** ,  *********** ve ***********  yazıp bu ayağı rahat izleyelim.

 

5.AYAK: Arasına rağmen ahırdan çok sıkı hazırlandı şeklinde önerilen *********** sonlarda yarışa ağırlığını koyacaktır. Yine takibe almamız için önerilen ***********  dinçlikle önde rahat bırakılırsa sonlarda direnip bomba yapabilir dikkat.

 

6.AYAK: *********** liderliği teslip etmeyip gücünü koşarsa bombayı patlatabilir. Aksi halde takip isimlerimiz *********** ve *********** nceliğinde *********** ve *********** da yazmalıyız.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.

 

One Comment

Comments are closed.