6 temmuz 2019 ankara at yarışları sağlam kuponu

6 temmuz 2019 ankara at yarışları sağlam kuponu

6 temmuz 2019 ankara

 

1.AYAK:  Bu koşuya iddialı hazırlanan AT İSMİ rakip olarak takip atlarımız AT İSMİ ve AT İSMİ ikilisini yazalım.

 

2.AYAK: Yarışın sonunu getirmekte zorlanan taylar arasında göze çarpan isimler AT İSMİve AT İSMİ arasından bir birinci çıkacaktır.

 

3.AYAK: AT İSMİ mükemmel formu ile öne çıksa da sürprizi iyi hazırlanan AT İSMİ yapabilir dikkat.

 

4.AYAK: Bir grubun ankarada çok iş yapar dediği AT İSMİ mutlaka yazılmalı. AT İSMİ için yarış içi şartlar lehineyken AT İSMİ sürprizi yapabilecek kıvamda.

 

5.AYAK:  Grubun şüphesiz en kaliteli atı olan AT İSMİ yarış içi problemi giderildiğinde bu rakipleri çok rahat geçecektir. Ancak bu şartlarda rakip yazmalıyız. özellikle bu dönem aşırı formda olan AT İSMİ ihmal edilmemeli. Sürprizi takip atımız AT İSMİ bekleyebiliriz zira bomba yapacak durumu var.

 

6.AYAK: Son ayağın formda isimleri AT İSMİ numaralı atların yanına dönem dönem ahır önerisi olarak gelen takip atlarımızı yazarak bu koşuyu çok at ile geçelim. Takip atlarımız AT İSMİ ,AT İSMİ,AT İSMİ ve AT İSMİ dir.

 

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.