7 Aralık 2018 Cuma Kocaeli at yarışı tahmin sitesi uzman yorumlu tüyolu

7 Aralık 2018 Cuma Kocaeli at yarışı tahmin sitesi uzman yorumlu tüyolu

7 Aralık 2018 Cuma Kocaeli at yarışı tahmin sitesi uzman yorumlu tüyolu sağlam bankolu özel kupon garanti

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

7 Aralık 2018 Cuma Kocaeli

 

1.AYAK:  ************ ve ************  ahırlarda çokça konuşulan maiden den çıkması gereken formda isimler. Muhtemelen bu iki isimden biri bugün maidenden çıkacaktır. Sadece durumu iyiye giden ************ ciddi rakipp olabilir, eğer kötü koşarsa sonraki yarışı için de takibe alalım.

 

2.AYAK:  Sürekli il il gezerek kazanacağı yarış kollayan 1.ÇILDIR GÖLÜ kendisine göre uygun grupta mutlaka yazın.************ bugün pek güvenilmemiş ama ciddi kanaldan sürpriz olarak yazmamız önerildi. ************‘in ilgililerinin de bu pistte iddialı olduklarını öğrendik.

 

3.AYAK:  ************ sınıf atladı dmeiştik artık her grupta yazılmalı. Ancak bu kez ahır önerileri de olduğundan banko önermeyeceğiz, 3.SAVAŞ ATI mükemmel görünüyormuş dikkat. ************ daha çok kısa mesafelerde yarış içi şartlar oturunca kazanabiliyor ama bu kez grup uygun ve stili bilindiğinden ciddiye alınmazsa mesafeyi kısaltıp ters köşe yapabilir, mutlaka kuponlarınıza yazın. Çok daha sürpriz de ************ yazalım hem de takip listemize alalım zira durumu iyiye gittiği aktarıldı.

 

4.AYAK:  Ahırlar bölgesinde bu koşu için ************ ve ************ arasında geçer deniliyor, hatta *** kazanma karakterine bakarsak **banko bile yazılabilir, ancak bu koşuda bizce iki at ayırılmamalı, hatta maiden sonrası bir dön gel yarışı yapan ************‘ da kuponlara eklenebilir.

 

5.AYAK:  ************ için bir grup çok iddialı konuştu hatta altılı çatısı bu safkan üzerine kurulacak, ilgililerinin iddialı olduğu ************ ‘da bizce eklenmeli.

 

6.AYAK:  Yarış saatine yakın bu koşu ile alakalı gelen bilgileri abonelerimize aktaracağız, özellikle bu koşuda cazip bir bankomuz hakkında bilgi almak üzereyiz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.