7 aralık 2019 adana altılı yorumlarımız

7 aralık 2019 adana altılı yorumlarımız

 

7 aralık 2019 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu **********, bu aralar çok farklı denilen ********** , sıkı hazırlanan ********** ile sürpriz konumdayken önerilen tatkip atı ********** kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* Zor bir koşu olacak. Yarışın süratli geçmesi halinde kazanma karakterine rağmen ********** bu kez zincirleri kırabilir. Önde rahat tempo kurarsa **********sürpriz yapabilir.

 

*3.AYAK:* Günün zor koşusununda özellikle ********** kuponlarınızda mutlaka olsun.

 

*4.AYAK:* Kazanma karakteri düşük isimler arasında sadece ********** önerildi. Siz de tuttuğunuz atları ekleyerek bu koşuyu sağlama almanız mantıklı seçenektir.

 

*5.AYAK:* Ciddi hazırlanan ********** ve ********** öncelikle yazılmalı. Son yarışında önerdiğimiz ********** ile nihayet kazanan takip atımız ********** yine kuponlara eklenmeli.

 

*6.AYAK:* Yarış içi şartlar lehine gelişirse ********** bomba yapabilir dikkat.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.