7 Aralık Cuma 2018 İzmir altılı ganyan yorumları ahırdan özel tüyo geldi

7 Aralık Cuma 2018 İzmir altılı ganyan yorumları ahırdan özel tüyo geldi

7 Aralık Cuma 2018 İzmir altılı ganyan yorumları ahırdan özel tüyo geldi

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

7 Aralık Cuma 2018 İzmir

 

1.AYAK:  Mesafe ters olsa da form durumu çok parlak ******** mutlaka yazılmalı. Eğer eksik koşarsa mesafeden dolayıdır, takibe alın ve kısa mesafelerde kollayın. ******** ahırlarda sıkça dillenen isim, kazanması yakındır.  ******** ve ******** yarış içi avantajları olduğu söylendi.
SIRALAMAMIZ: ****

 

2.AYAK:  Başarılı yarışları ve üstün formu ile dikkat çeken ******** bugün için çim pistte eksik olduğu düşünülerek çok geri plana atılmış, lakin ilgilileri izmir kumunda başarılı olacağını düşünüyor ve eksik koşmazsa bu rakipleri geride bırakabilir dikkat.  ******** ve ******** iyi hazırlanan ciddi rakipler. Kazanma karakteri düşük ama bu formu ile yazmasan olmaz türden ******** kuponlara ekleyelim.
SIRALAMAMIZ: ****

 

3.AYAK:  ******** ekibi bugün atlarından çok ümitli. ******** startta kalmazsa çok koşar.  ******** yarış seçerek koşuyor, ******** ise grubun sertliğine rağmen ahır önerisi olduğundan sürprizde yazılmalı ve takibe alınmalı.
SIRALAMAMIZ: ****

 

4.AYAK:  İki at ile çok sağlam bir yarış olur. ******** ve ******** ikilisinden bir birinci çıkacaktır. Bütçeden dolayı sıkışanlar 1 numarayı tek bırakabilirler.
SIRALAMAMIZ: **

 

5.AYAK:  ******** formunu arttırdığından artık bu tip gruplarda yazılmalı, ******** istediği şartları bulduğunda yarış kazanır.  ******** ve ******** için hiçbir olumsuz yorum yok dolayısıyla yazıyoruz. Bir de dinçlikle ilginç bir yarış koşabilecek olan ******** için kuponlarımıza yer açalım, hani olmaz ama önde biraz rahat bırakılırsa düzenli galoplarına istinaden bir nefeste bitirirse ortalıkta kupon bırakmaz.
SIRALAMAMIZ: *****

 

6.AYAK:  ******** için hipodromdan hiç geçilmez yorumları geliyor, bunu rakiplerinin pasifliğine bağlıyorlar, program zorlu olduğundan biz de banko yazacağız ama normal şartlarda kazanma karakterinden dolayı yanına form artışı gösteren birkaç isim yazacaktık. Bunları merak edenler için virgül sonrası numaralı olarak yazıyoruz.
BANKO: *

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.