7 Ekim 2018 Pazar Adana Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

7 Ekim 2018 Pazar Adana Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

7 Ekim 2018 Pazar Adana Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 🐴 Yildizli Bülten .com: 7 Ekim 2018 Pazar Adana AT YARIŞI TÜYOLARI

 

1.AYAK:  Son yarışını dön gel yapan *******’a bu kez dikkat. ******* ise bugün son dakika önerisi geldi.

2.AYAK:  Afg neredeyse sıfır olarak koşan******* ısrarla yeteneksiz binici ile koşturuluyor, kapasitesi yüksek ama takısal problemleri çözülemediğinden durumu netleşmiyor. Biz yazalım ve günü geldiğinde yine afg sıfır olarak kazanmasını bekleyelim. Ekürilerin ikiside çok formda. ******* küçük kuponlar için günün sığınabilecek limanıdır.

3.AYAK:  ******* çok formda sevdiği piste çıkacak.  ******* ilgilileri atlarına güveniyorlar.******* ise yine kazandığı günler gibi görüntü vermiş sabah. *******,  ******* ve *******  sağlam kuponlarda olmalı.

4.AYAK:  Muhtemel şartlarda ******* çıktığı gibi bitirmesi gereken bir koşu. BANKO

5.AYAK:  Takip atlarımızdan ******* bugün yine çok geri planda kalmış. Son yarışında yanılmadığımızı gösterdi , bugün başka at önerilmediğinden çok sürpriz olsada biz banko yazıyoruz ama siz sağlam kuponlarınıza tuttuğunuz atı ekleyebilirsiniz.

6.AYAK:  ******* sürekli iyiye giden formu ile acemi biniciye rağmen ahırdan mutlaka yazılması önerildi. Bir grubun yakın zamanda sürpriz beklediği ******* yazılabilir. ******* ha kazandı ha kazanacak diye dolaşıyor. ******* son olarak eklenebilir.

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.