7 Ekim 2018 Pazar İstanbul Altılı Programı ve Ahırdan Tüyolu Kupon

7 Ekim 2018 Pazar İstanbul Altılı Programı ve Ahırdan Tüyolu Kupon

7 Ekim 2018 Pazar İstanbul Altılı Programı ve Ahırdan Tüyolu Kupon yayımlanmıştır.

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

🐴 Yildizli Bülten .com: 7 Ekim 2018 Pazar İstanbul AT YARIŞI TÜYOLARI

1.KOŞU: 10.ŞİRİNİM için çok formda yarışa yansıttığı an kazanacak denildi dikkat. ******** ilgililerinin de iddialı oldukları anlaşıldı.

2.KOŞU: —-

3.KOŞU: 3.BENHALİL sağlam banko gözüküyor.

4.KOŞU: ******** ahırlar bölgesinin gizli safkanı. Tek ciddi rakip 5.CRIMIAN WIND olur.


1.AYAK:  Genelde iyi koşup kazanamayan tayların mücadelesi olacak, bugün özellikle 5.MY BLITZ ‘den çok bahsedildi. Mutlaka değerlendirin. Sürekli iyi denilen ama bir türlü kazanamayan ******** yazılmadığında ceza keser. ********  ve ******** ‘da pistte çok tutulan isimlerden.

2.AYAK:  8.PERİ LİNA tek veya hepsilik bir koşu. Eğer yarış içi bir aksilik yaşamazsa kazanır lakin olurda işler ters  giderse tüm safkanların şansı eşittir.

3.AYAK:  ******** için bu kez tamam denildi ama bu koşuyu rahat izlemek istiyorsanız ******** ,2.KENOBI ve ******** yazınız.

4.AYAK:  ******** beklenen görüntüsünü bugün yansıtırsa kazanabilir lakin pek güven vermiyor.. ******** bugün çok güvenilen bir kanaldan mutlaka yaz şekilde önerildi. ******** kötü koşacağını bilsek çok sağlam banko olarak bile önerebilirdik.

5.AYAK:  5.KIND OF BLUE bugün hiç geçilmez diye önerildi. Banko yazmayanlara ******** ,******** ,******** ,********  olur.

6.AYAK:  8.EXRANGER tıpkı * gibi sağlam kanaldan aldığımız bankolardan biridir. Değişik kurgularınızda banko olarak değerlendirebilirsiniz.. Daha sağlamcılar ******** ve ******** dışında at aramasın.

İSTANBUL 2. ALTILI KURGUSU

5,4,10,8
8,,,,*******
**2*
6,9
5
8

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.