7 eylül 2020 Bursa günün bomba atları

7 eylül 2020 Bursa günün bomba atları

7 eylül 2020 Bursa

1.AYAK: Çok sürpriz konumda olan AT İSMİ GİZLİ dikkat her an bomba bir yarış çıkarabilir durumda. Bursada düzenli hazırlanan AT İSMİ GİZLİ , izmirden iddialı gelen AT İSMİ GİZLİ , Son yarışını saymayın denilen AT İSMİ GİZLİ  ve son yarışını tekrarlarsa diye AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun.

2.AYAK: Kocaelide iyi ellerde sıkı hazırlanıp sorunlarından arındığı gözlemlenen AT İSMİ GİZLİ yazalım ve takibe alalım, Kiloya rağmen AT İSMİ GİZLİ  , bu aralar kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ , Çalışmalarına istinaden AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olmalı. Ayrıca AT İSMİ GİZLİ için de kalite olarak bu grubun üstünde olabilir denildi.

3.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: Kazanabileceği yarışlar seçen AT İSMİ GİZLİ yanına bu kez uygun rakiplerle koşan AT İSMİ GİZLİ , bu pisttin olmazsa olmazı AT İSMİ GİZLİ ve binicisi tarafından idare edilebildiği her yarışı başarılı olan AT İSMİ GİZLİ yazalım.

5.AYAK: Çalışmaları iyi AT İSMİ GİZLİ ile startta takılmazsa AT İSMİ GİZLİ kazanmaya yakın isimlerdir.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ  mükemmel işlerini yansıtırsa yine ilk sıralarda adını duyurur. AT İSMİ GİZLİ bugün yarın kazanır diye dolanıyor.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: *****
3.AYAK: ******
4.AYAK: ****
5.AYAK: **
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.