7 haziran 2019 cuma istanbul tüyolu altılı ganyan kuponu

7 haziran 2019 cuma istanbul tüyolu altılı ganyan kuponu

7 haziran 2019 cuma istanbul

*************

Birinci altılı için yorumlarımız olmayacak . Sadece *2. koşuda* koşan ************* için çok hazır ve kazanmaya hedefli bir tay denildi. Bilginize…

 

1.AYAK: ************* için bugün yarın kazanır deniliyor o denli formdaymış dikkat. Birde çok sürpriz isim ************* için yakında bomba yapacaklar duyumu geldi haberiniz olsun.  ************* ise yarış içi şartlardan dolayı taktiksel olarak başarı sağlayabilir.

2.AYAK: ************* ekibi yine iddialı. Sıkı hazırlanan ************* de yazılmalı. ************* bir grubun güvendiği isim hatta startta çok takılmazsa kolay kazanır diyorlar.. ************* ise sigorta.

 

3.AYAK: ************* bu kez şartlar biraz değişse de yine favoriliği hak ediyor. Bizce geçilme ihtimali ************* önde rahatsız edilme ihtimali ile alakalıdır. Dileyenler iki at ile sağlama alabilir.

 

4.AYAK: ************* için kazanması gereken grupta lehine şartlarda BANKO deniliyor.

 

5.AYAK: Takibe aldığımız ************* bugün mutlaka yazın. ************* ve ************* öncelikli rakipleri olurken ************* ve ************* geniş kuponlara önerilir.

 

6.AYAK: Ahırlar bölgesinde dolaşan isimler sırası ile ************* ,************* ,************* ,************* ve ************* oldu. Ayırımsız yazılırsa sürpriz bir sonuçlar burasıda kayıpsız geçilebilir.

 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44