7 haziran cuma bursa altılı ganyan tüyolu program

7 haziran cuma bursa

 

1.AYAK: Son yarışında iddialı önerilen ************* mesafe yetmediğinden kazanamamıştı. Bugün daha iyi koşabilir. Ancak diğer takip atımızı da es geçmemek lazım. ************* ilk yarışından bu yana iyi durumu ile konuşulan bir isim, her an   bomba yapabilir. 


2.AYAK:
************* yine bir ara verip iyi hazırlandığı bir koşuda mutlaka kendine şans bulur. Zaten kalitesi malum bir at. ************* ise son zamanlardaki formu ile almohad’a rakip olabilecek durumda şuan.

 

3.AYAK: ************* ahırlarda güvenilen bir isim. Zor bir koşu olmasına rağmen bütçe sıkıntısı çekenler banko bile değerlendirebilirler. Rakip yazacaklara Bu pistte iyi koşacağı düşünülen ************* önerilir.

 

4.AYAK: Bugün için iddialı olabileceği şartları bulan ************* kazanmaya yakındır ancak sağlamcılar için ************* ve ************* ciddi rakip olarak yazılabilir.

 

5.AYAK: Son yarışındaki istekli görüntüsü ile dikkat çeken ve bu grup için yeter de artar denilen ************* ahırlar bölgesinin BANKO atı konumunda.

 

6.AYAK: Sürpriz konumdayken takibe aldığımız ************* bizi yanıltmamıştı. Yine kazanabileceği şartları yakalamış durumda. BANKO değerlendirilebilir.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44