7 kasım izmir at yarışı yorumlarımız

7 kasım izmir at yarışı yorumlarımız

7 kasım izmir at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Genelde istikrarsız ve kazanma özürlü tayların yer aldığı bu koşuda takip atımız ********** önereceğiz. İyi yer tutup güzel mücadele ediyor ama bir türlü kazanmayı başaramıyor. Bugün grup hayli uygun. Zincirleri kırabilir.

 

*2.AYAK:* Sorunları halledilen ********** kendine yakışır yarışlar sergilemeye başladı. Bugün bu grupta ihmale gelmez. Bu pistte her zaman çok koşan ********** kuponlarda olsun.

 

*3.AYAK:* ********** lehine şartlarda çok koşar dikkat.  ********** ahırlarda çok tutuluyor.

 

*4.AYAK:* ********** bu grupta kalitesi ile öne çıksa da süper formda denilen ********** yarışın süratli gitmesi halinde sürprizi yapabileceğinden mutlaka yazılmalı. Yarışın tersi seyirde gerçekleşmesi halinde de **********  şanslı olur.

 

*5.AYAK:* Tekrar sevdiği piste getirilen ********** ile aradan sonra sıkı hazırlandığı söylenen ********** bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*6.AYAK:* ********** iddialı hazırlandı bugün. Takip atımız ********** ihmal edilmemeli.  Sorunları halledilen ********** her an kazanabilir. Son yarışında önerdiğimiz ********** binici hatasından yarışı kaybetmişti. Bugün daha etkili olacaktır.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.