7 Mart 2019 İzmir Altılı Ganyan Tüyoları

7 Mart 2019 İzmir Altılı Ganyan Tüyoları

7 Mart 2019 İzmir Altılı Ganyan Tüyoları

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


7 Mart 2019 İzmir

 

1.AYAK: Kazanma özürlü ciddi favorilerin yanında sürpriz bir ismi banko önereceğiz. Takip listemizde önceden giren ************* son yarışında formunu ispatladı. Dinç görüntüsü ekibine de umut vermiş olmalı ki bugün çok iddialılar. BANKO

 

2.AYAK: ************* takibimizde olan bir isimdi ve nihayet kazandı. Nispetten daha kolay rakipler yanında bir kez daha kazanması normal sonuç olacaktır. BANKO yazılabilir fakat buraya at yaazmak isteyenlere takip listemizden henüz kazanmamış birkaç isim önerelim.  ************* ve startta kalmazsa *************rakip olabilir.

 

3.AYAK: ************* yakınen durumunu bildiğimiz bir isim. Etkisiz binicileri idaresinde adeta katledildi. Yoksa çoktan yarış kazanmış olurdu. Buradaki en ciddi rakip gösterilen isimle bile arasında çok fark olduğunu düşünüyoruz. Çok saçma bir hata yapmazsa kolay kazanır. SAĞLAM BANKO

 

4.AYAK: ************* kilo kaldırır dediler. Dolayısıyla üstün olduğu rakipler yanında yine kazanabilir ancak ************* son yarışında bu safkanı elinden erken kaçırmış sonlarda yetişememişti. Bugün daha temkinli olursa şanslı olur. Sigorta olarak yine takipten 5.ÇALIKUŞU yazabiliriz. Bu at boş kilo ile çok koşar dikkat.

 

5.AYAK: Tam bir ************* yazmalık koşu.

 

6.AYAK: ************* binicisi atı biraz etkili sürerse kolay kazanacağı bir yarış olacaktır. BANKO

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.