7 mart 2020 adana altılı yorumlarımız

7 mart 2020 adana altılı yorumlarımız

7 mart 2020 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ye dikkat hedeflendiğinde farklı koşar ve bugün iddialı olduklarını öğrendik. Gittikçe artan form durumu ile iyi gruplara göz kırpan AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olmalı.

 

*2.AYAK:* Önceki yarışlarına nispeten daha sert gruba çıkıyor olsada bugün AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ sevdiği şartlarda boş kilo ile adanaya iddialı geliyor. AT İSMİ GİZLİ de bu koşu için ahırlarda konuşulan isimlerden.

 

*4.AYAK:* Genelde sorunlu isimlerin bir araya geldiği bu koşuda herhangi bir öneri de gelmediği için kapatmak en mantıklı seçenek olur.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son dönemde çıkış yakalayan bir isim ve bugün de çok iyi koşması bekleniyor. İyi gruplardan gelen AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. AT İSMİ GİZLİ ekibi kafasındaki taktiği yarışa taşıyabilirse kazanmaları çok büyük ihtimal görünüyor.  AT İSMİ GİZLİ ise şartların lehine olmasını değerlendirebilecek bir isim.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için son yarışlarını görmezden gelin, bu at bu pist ve şartlarda çok koşar denildi. Lakin ara sonrası etkilenir de rakip yazalım derseniz çok sürpriz takip atlarımız var. AT İSMİ GİZLİ sorunları çözlemeyen kalite bir at. Eğer yarışa kendini verirse bomba yapması beklenebilir. AT İSMİ GİZLİ stiline ters yarış içi şartlar oluşunca haliyle kazanmıyor ama her an yarış kazanacak formu var bilgginiz olsun.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.