7 mart 2020 istanbul altılısı ahırdan tüyolu sağlam yorumlar

7 mart 2020 istanbul altılısı ahırdan tüyolu sağlam yorumlar

7 mart 2020 istanbul altılısı ahırdan tüyolu sağlam yorumlar

 

*1.AYAK:* Takip atımız AT İSMİ GİZLİ yarış içinde iyi yer tutabilirse sürpriz yapma şansı artar. Bu grupta çok koşmasaı beklenen AT İSMİ GİZLİ kuponlarınız da olsun.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ iyi durumu inatçı hali ile üst üste başarılı koşsa da bugün genel olarak artık geçilmesi bekleniyor. Yarış içi şartlarda pek lehine gelişmeyecek. Özellikle AT İSMİ GİZLİ bugün daha şanslı durumda.  AT İSMİ GİZLİ rakipleri.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kalite olarak gruptan sıyrılıyor fakat bugün için önde rahat bırakılırsa AT İSMİ GİZLİ yakalanmayabilir.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ çok güçlü bir at. Taylık döneminde çok çok sürpriz konumdayken gücünü kalitesini konuşmuş yorumlarımızda bahsetmiştik. Kilo kaldıran ve her grupta tam kapasite koşacak durumda. Lakin bugün için son yarışında ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ bugün kuponlara eklemekte fayda var.

 

*5.AYAK:* Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ bugün yarın mutlaka kazanır dediler.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bir süredir takibe aldığımız bir isim fakat bir türlü çıkış yapamadı. Bugün lehine mesafede mutlaka iyi koşacaktır. Hatta cazip kuponlarınızda BANKO bile değerlendirilebilir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten kayseri merkez escort yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.