7 mart 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

7 mart 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

7 mart 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ mükemmel durumunu koruyan bir isim, hatta daha iyi yerlerde göreceğiz yorumları geldi. Bugün çok uygun grupta büyük bir hata yapmazsa kolay kazanacaktır. BANKO

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ takip atımız olup bugün yarın kazanması beklenmektedir. Yarışlarında henüz bekleneni verememiş olsa da mutlaka yazın, iyi durumunu yarışa taşıdığı an rakip tanımayacaktır. Zor kazanan bir isim olsa da hakkında iyi duyumlar aldığımız AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlarda yardım ederse bu kez kazanabilir. Sigorta amaçlı ekleyelim

 

*3.AYAK:* Bugün bu rakipler yanında pek şans verilmeyecek olan AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarınızda olsun. Ciddi olarak görüntüsü ile durumunu belli eden bu at bugün sürpriz yapamazsa bile sonraki yarışını kazanacaktır.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ciddi rakipleri ile inatlaşmadan kendi halinde sürülürse bu rakipleri de geçebilecek bir isimdir dikkat. AT İSMİ GİZLİ bu mesafelerde her grupta yazılmalı.

 

*5.AYAK:* Düzelmiş sorunları halledilmiş bir AT İSMİ GİZLİ bu grupta öne çıkması normal. Hatta yarış içi şartlar da lehineyken kazanması gerekir. Lakin benzer stildeki isimler AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ birbirlerini yormazsa sürpriz şansları var. Çok daha sürprizde takip atımız AT İSMİ GİZLİ değerlendirebiliriz.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.