7 Mayıs 2019 Salı Ankara altılı yorum tüyo

7 Mayıs 2019 Salı Ankara altılı yorum tüyo

7 Mayıs 2019 Salı Ankara

 

1.AYAK: Ahır önerisi *************   oldu. *************   ve *************   bugün iyi koşması beklenen isimler. *************   ise sigorta olarak eklenmeli. 

2.AYAK: *************   ve *************   ön planda olsa da kazanma karakterleri pek güven vermediğinden yanlarına  *************   ve *************   yazalım.

 

3.AYAK: *************   ve *************   şuanki form durumlarına istinaden rakiplerinden sıyrılıyor. Lakin bugün özellikle yazmamız istenilen *************   da sığdıralım kuponlara.

 

4.AYAK: *************   yarış içi bir aksilik yaşamazsa kolay kazanır denildi. SAĞLAM BANKO

 

5.AYAK: *************  , *************   ve *************   arasında geçmesi muhtemel bir koşu.

 

6.AYAK:  Önerilen bir isim olmadı. Bu koşuya tuttuğunuz isimleri yazabilir ya da şablonda ekibimizin sıralamasını değerlendirebilirsiniz.

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]