7 Nisan 2019 Pazar Adana at yarışları altılı ganyan yorumları

7 Nisan 2019 Pazar Adana at yarışları altılı ganyan yorumları

7 Nisan 2019 Pazar Adana

 

1.AYAK:  ************* ilgilileri iddialı ama biz ************* ve ************* ekleyip sağlama alalım.

2.AYAK: ************* çok geri planda kalmış ama kalitesi bu grupta azımsanamaz. ************* ve ************* mükemmel durumları ile mutlaka yazaılmalı.

 

3.AYAK: Bu mesafede rakip tanımayacak olan *************  aslında kazanması gereki ama bu kez taktiksel olarak rakipleri tarafından sıkıştırılabilir. *************, ************* ve ************* favorinin eksik koşmasını değerlendirecek isimlerdir.

 

4.AYAK:  ************* ahırlarda çok konuşuluyor. ************* ve ************* hemen herkesin rakip gördüğü isimler. Çok sürprizde ise ************* yazalım zira bu mesafelerde yarış içi şartlar lehine gelişirse bombayı patlatabilir.

 

5.AYAK: Son yarışında pist değişikliği ile şansını azaltan ************* bir nevi galop değerinde koştu. Bugün tam istediği şartlarda sevdiği pistte sonlarda uçarak gelip herkesi yatırabilir dikkat. ************* ve ************* yazıp burayı rahat izleyebiliriz.

 

6.AYAK: Ahır önerileri ************* ve ************* oldu. ************* için bugün yarın kazanır diyorlar mutlaka değerlendirin. Bu koşuda başka önerilen isim olmadı ama tuttuğunu isimler varsa mutlaka değerlendirin ve bütçenize göre buraya çok at yazabilirsiniz.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44