7 Nisan 2019 Pazar İzmir Altılı Yorumlarımız Sağlam Tüyoludur

7 Nisan 2019 Pazar İzmir Altılı Yorumlarımız Sağlam Tüyoludur

7 Nisan 2019 Pazar İzmir

 

1.AYAK:  ************* son yarışında iyi bindirme yapınca çok göze batmış ve bu yarışta net favori çıkmış. Ancak o yarışta dökülenleri topladığı için bugün çok ta güvenmek hata olur zira yarış ağır tempo giderse sonlarda rakipler dökülmeyebilir. Dolayısıyla yanına ahır öneri ************* ve ************* mutlaka yazalım.


2.AYAK:
 Sezona kötü başlamasına rağmen bugün bu grupta mutlaka başarılı koşması beklenen ************* favorimiz. ************* grubun en formda atı olarak yazılması gerekir. Bir de sürprizde ************* yazalım zira yakın zamanda bomba yapar diye önerilmişti.

 

3.AYAK: Yarışın temposu bu koşuda bizlere birkaç isim öneriyor, tabiki başta ************* yazılmalı. Tıpkı favori gibi iyi yerde konumlanacak olan ************* yarışın temposuna göre ivmesini arttıracak. Bunların yanına normalde daha pasif gruplarda bile güvenmediğimiz ************* önereceğiz.  Kazanma karakterinden dolayı güvenmediğimizi belirtmiştik fakat bugün için yarış içi tüm şartlar lehine gelişeceğinden tuta tuta sonlarda ağırlığını koyabilir.

 

4.AYAK: Sorunları çözüldükten sonra tam kapasite koşan ve beklentileri karşılayan ************* alehine mesafede bile kazanmışken lehine mesafede bu rakiplere geçilmemesi gerekir. SAĞLAM BANKO

 

5.AYAK: Takip atlarımız *************  ve ************* öncelikle yazalım. Bunların yanına sigorta amaçlı hem mesafe seven hem de kilo kaldırabilen *************  yazalım.

 

6.AYAK: İyi durumunu henüz yansıtamayan ************* önceliğinde ************* ve ************* takibe alınmalı.


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44