7 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan sürprizli yorum

7 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan sürprizli yorum

7 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan sürprizli yorum

 

*1.AYAK:* Bugün için çok koşması beklenen ************  ile ahır ekibinin güvendiği ************ yanına kazanması uzun sürmez denilen ************ yazalım.

 

*2.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı, öndeki atı atlayamama problemi olan favorilerin arasında sürpriz çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtelim.

 

*3.AYAK:* Stiline uygun gidişatta mutlaka iyi koşcak olan ************ bu avantajı değerlendirecektir. BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:* Yarış görüp toparlandığı söylenen ************ eksik koşmazsa kazanacaktır. Son yarışında tempodan etkilenen ************ bu kez sprintini ayarlayıp kazanabilir.

 

*5.AYAK:* Ciddi hazırlıklarla buraya gelen ************ dinçlikle yine kazanabilir. Sigorta amaçlı da olsa güçlü safkan ************ mutlaka kuponlarda olmalı.

 

*6.AYAK:* Takip atımız ************ kapasitesini henüz yansıtamadı ama ihmal etmemek lazım. Çok formda ************ ciddi rakiptir. Çok sürprizde toparlandığı söylenen ve boş kilosu ile güzel sprint yapabilecek durumdaki ************ yazılmalı.

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.