7 Şubat 2019 İzmir Altılı Tahminleri Çok Sağlam 2 Banko

7 Şubat 2019 İzmir Altılı Tahminleri Çok Sağlam 2 Banko

7 Şubat 2019 İzmir Altılı Tahminleri Çok Sağlam 2 Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

7 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK:  ************* ve 1.GIALLO RAGAZZA arasından bir birinci çıkacağı kesin gibi.

 

2.AYAK: Pisti kuru bulursa çok koşar denilen sürpriz isim ************* bombayı patlatacaktır. 10.UÇAN KARACA ile sağlama alınabilir.

 

3.AYAK: Sonucu çok belirsiz bir koşu. Yarış içi tüm taktikler düşünüldüğü halde bile her safkanın şanlı olduğu ortaya çıkıyor.3.ARBEDAŞ ve ************* önlerde iyi yer uğraşı veya liderlik için hamle yapacak. Hemen arkalarında pusuda ************* bekleyecek. Eğer bunların tamamı inatlaşarak liderlik isterse bitirici sprinter ************* devreye girecek.

 

4.AYAK: ************* bu şartları arasa bulamazdı sanki. Ama karataşın formsuz oluşu ve ************* yarış içi avantajları varken tek yazmak riskli olacağından iki atı ayırmayalım.

 

5.AYAK: ************* için mesafe çok az uzun gelecek olsa da yarış içi şartları uygun bulduğunda mu mesafede de rakip tanımıyor. Özellikle bu koşuda ************* başka ciddi bir rakibi yok. Bizce iki at ile çok sağlam bir yarış olur.

 

6.AYAK: ************* mesafe seçen bir safkan. Bundan dolayı sürekli sert gruplara denk geldi. Bu kez uygun rakipler yanında çıktığı gibi bitirecektir. BANKO

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.