7 şubat 2020 izmir altılı yorumlarımız

7 şubat 2020 izmir altılı yorumlarımız

7 şubat 2020 izmir altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Grup sert gelmezse AT İSMİ GİZLİ dikkat her an bomba yapacak kıvamda. AT İSMİ GİZLİ için iddialı konuşuyorlar. İdmanlarında çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Yarış içi şartlar lehineyken AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. Kendisine göre uygun grupta AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. Bu aralar  gelişme kaydediyor denilen AT İSMİ GİZLİ iddialı olabileceği grupta ihmal edilmemeli.

 

*3.AYAK:* Daha iyi grupları hedefleyen AT İSMİ GİZLİ  burada kazanarak gücünü ispatlayacaktır. BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu aralar üstün formunu yarışlara taşısa da çok güvenilecek bir karaktere sahip değil. AT İSMİ GİZLİ formsuz olduğu düşünülürken yarış içi şartların lehine olmasını değerlendirip sürpriz yapabilir. Formda AT İSMİ GİZLİ sigorta.

 

*5.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ilgililerinin beklentileri çok yüksek. Bu yarışta güvenenler hayli fazla. Önde yalnız kalabilirse bomba yapacak kıvamda dediğimiz AT İSMİ GİZLİ formunu ispatladı fakat kazanması için yarış içi şartları lehine yakalaması lazım.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.