7 temmuz istanbul altılı ganyan sürpriz tüyolu yorumlar

7 temmuz istanbul altılı ganyan yorumlarımız

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN sadece yarış içi şartlar müsaade ettiğinde başarılı olabiliyor, bu da ya kazanır ya kayba koşar anlamına gelir. Dolayısıyla bu kilodayken ciddi rakipleri YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN de eklemek lazım.

 

2.AYAK: Bugün için çok iddialı konuşulan YILDIZLI BÜLTEN için banko yazılabilir diyoruz. Bu sezonki kazanma karakteri biraz bizi endişelendirdiği için malesef sağlam banko diyemiyoruz. Varsa tuttuğunuz atlar ekleyebilirsiniz.

 

3.AYAK: Mükemmel hazırlanan ahır önerisi YILDIZLI BÜLTEN yanına kalite kontejanından YILDIZLI BÜLTEN öneriyoruz.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bir süredir takibimizde olan kazanmaya hazır bir isim. Bugün tüm şartlar lehine gözüküyor bu kiloda bu rakipleri bir şekilde avlaması lazım. Trafik sorunu yaşamazsa kazanmasını bekliyoruz. Eğer yrışın temposu öndeki isimlere göre ilerlerse bu kez ön gruptan boş kilolu güçlü isim YILDIZLI BÜLTEN şanslı olabilir.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ahırlar bölgesinde çok tutulan bir isim.  Bugün özellikle beğenilen YILDIZLI BÜLTEN ile ilk yarışında start sorunu yaşayınca kayba koşan bomba isim YILDIZLI BÜLTEN rakip olarak yazılmalı.

 

6.AYAK: Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN bugün çok koşar dikkat. İyi formunu sizlere nceki koşusunda yazdığımız YILDIZLI BÜLTEN yine kazanabileceği şartları seçerek bu yarışa geliyor. Kalitesini yarışlara tam olarak taşıyamayan YILDIZLI BÜLTEN bu problemi giderildiğinde daha üst gruplarda yarışacaktır.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.