8 Ağustos istanbul altılısı çok özel banko ve ahırdan direk tüyolar

8 Ağustos istanbul altılısı At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

8 Ağustos istanbul ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: Yarış içi şartlar lehine olan 7.WINTER GALLOP favorimiz. Banko olarak da değerlendirilebilir. Son yarışı çok beğenilen 5.PAN REKA ve ilgililerinin bugün çok güvendiği 3.BEYAZ BULUT ciddi rakipleri olacaktır.

2.AYAK: Ekürilerden 2.ALKAN BOY, ara sonrası sıkı hazırlanan 4.UÇANOK , bu koşuda çok koşması beklenen 6.YEL ESER , takip atı 8.CHLOE , sürpriz yapabilecek kıvamdaki 11.PAMUK NİNE ve ahır duyumu ile gelen 12.PIN WHELL topluca yazılmalıdır.

3.AYAK: 4.MİRA MİRA form tuttu ve sevdiği pistte mücadele edecek. Kazanmaya yakın, banko olarak değerlendirilebilir.

4.AYAK: 4.BLACK CHINESE  ve 3.BAVİ REŞ mücadelesie bugün pek şans verilmeyen ama sentiği seven 2.DUKE OF KENT katılabilir.

5.AYAK: 1.FIREY ATES ve 2.ACOUSTIC COVER ön plana çıkarılan ikili.  5.TATANKA takip listenize alın ve bugün de yazın. 3.UNCHAINED MELODY sonradan eklenebilir.

6.AYAK: 9.LAST HERNANDO günün sürdirek safkanı konumunda ancak kazanma karakterinden dolayı yanına rakip yazmalıyız. Özellikle 10.MAJOR GIRL  bugün harika koşması bekleniyor. 13.WINGED WOMAN , 5.OFFICIALLY PERFECT ve 4.MATCHLESS ile bu ayak geçilebilir.

 

 

Bugün de abonelerimiz kolayca altılıyı tutturmuşlardır.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.