8 Aralık Cumartesi adana at yarışı yorum ve bültenli galoplu dereceli altılı tüyolu kuponlar

8 Aralık Cumartesi adana at yarışı yorum ve bültenli galoplu dereceli altılı tüyolu kuponlar

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

8 Aralık Cumartesi adana

 

1.AYAK:   İlk günden bu yana sıkı hazırlanan  ********* ve ahırlar bölgesinin en çok tutulan atı  ********* ikilisi ayırılmadan yazılırsa bu ayak geçilebilir. Çok daha sağlamcılar  ********* ekleyebilirler.

 

2.AYAK:  İlgililerinin kazanmaya gidiyoruz dediği ********* yarış içi şartlarda lehineyken bunu başarabilir. 6.MALERBA ve *********  mükemmel form durumları ile yazılmalı. Bu kez ********* çift ampul kullanıldı denildi. mutlaka yazalım

 

3.AYAK:  Ciddi form durumunu sınıf atlayarak yansıtan  5.AKINDAĞ bir kez daha kazanmaya yakın. Çok sağlam banko olarak yazabiliriz.

 

4.AYAK:  Ciddi işleri sonrası jokeyinin ısrarla binmek istediği  ********* başta yazılmalı. ********* ahırlarında sıkı çalışma mevcut ********* karakter olarak güven vermese de sağlam bir dostumuz mutlaka yaz dedi.

 

5.AYAK:  ********* için görüntüsü bu gruba yeter dediler.  *********,  ********* ve  ********* ile burayı sağlama almak isteyenler bütçe doğrultusunda değerlendirsin.

 

6.AYAK:  Pisti yadırgamazsa  ********* bugün çok koşacak. Sağlam yerden ********* geldi.   Atı gören herkes ********* kuponlarında bulunduracaklar.  ********* ahırlarında bu koşu için ya kazan ya da erken bırak talimatı var.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.