8 Ekim 2018 Pazartesi Bursa Altılı Programı ve Ahırdan Tüyolar

8 Ekim 2018 Pazartesi Bursa Altılı Programı ve Ahırdan Tüyolar

8 Ekim 2018 Pazartesi Bursa Altılı Programı ve Uzman bursa Tüyocusu Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 🐴Yildizli Bülten .com: 8 Ekim 2018 Pazartesi Bursa AT YARIŞI TÜYOLARI

1.AYAK:  ******** grupta kalite güç form olarak öne çıkıyor ama aşırı güvenilecek bir yanıda yok. Çok sürpriz konumda olan ******** için ahırlar bölgesinden aldığımız duyuma göre bugün beklentiler çok yüksek. ********   ciddi hazırlıktan geçmiş. ******** ise bursa pistinde bir yarış dön gel yaptı, bugün daha etkili koşabilir. ******** sağlam kuponlara yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ********

2.AYAK:  Pist çevresi ******** ,******** ,******** arasında bir yarış olarak görürken kazanma karakterlerinden dolayı yanlarına yakın zamanda bomba yapabilecek kapasitedeki ********  kuponlarımıza ekleyelim. ******** kuponlarını sağlama almak isteyenlere önerilir.
SIRALAMAMIZ: ********

3.AYAK:  ******** bugün çok tutuyorlar. ******** ahırlar bölgesinde dillenen isim.******** formda isimler kontejanından yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ********

4.AYAK:  ******** çok formda ve ahırlar bölgesidne banko yazılan bir at.
BANKO: ********

5.AYAK:  ******** için izmirden çok iddialı geldi diye duyum aldık. ******** muhteşem hazırlıkları ile mutlaka yazılmalı ,******** sürpriz yapabilecek durumda.  ******** sağlam kuponlarda olmalı.
SIRALAMAMIZ : ********

6.AYAK:  ******** Çok ciddi hazırlanmış bu kez. Mutlaka iyi koşacak ve bizce Banko yazılabilir.******** için çok iyi at diyorlar ama yarış stili henüz oturmadığından kendini gösteremedi.
SIRALAMAMIZ: **

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.