8 eylül 2019 pazar istanbul altılısı ahırdan tüyolar

8 eylül 2019 pazar istanbul altılısı ahırdan tüyolar

8 eylül 2019 pazar istanbul altılısı ahırdan tüyolar

 

1.koşuda totosu pek iç açıcı olmasa da hakkında iyi duyumlar olan YILDIZLI BÜLTEN takibe alın yakında kazanır.

2.koşuda YILDIZLI BÜLTEN  muakkak kuponlarınızda olsun.

 

İKİNCİ ALTILI: 

 

1.AYAK: Boş kilosu ile çok koşar denilen YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazın. YILDIZLI BÜLTEN son yarışını tekrarlarsa yine kazanma şansı yüksektir.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN alehine şartlaarda bile ciddi rakibini geride bırakmışken bugün sert rakipleri yanında yarış içi avantajlarını kullanarak yine kazanması gerekir. BANKO

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kendisine göre uygun grupta kalitesini konuşturacaktır. YILDIZLI BÜLTEN ise toparlanmış görüntüsü ile iddialı olabilir.

 

4.AYAK: Yarıştaki gidişat sonucu değiştirecektir. Buna istinaden YILDIZLI BÜLTEN sürprizi yapabilir. Rakip olarak ta iddialı hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN öneriyoruz zira ** i yakın takip etmesi durumunda bu iki isim ciddi favori sprinterlere şans tanımayacaktır.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN toparlandığı söylenmişti ve bizi yanıltmayan yarşlar sergiledi. Bugün nispetten uygun grupta BANKO yazılarak altılı kuponlarını cazip hale getirebiliriz.

 

6.AYAK: Ekibinin iddialı olduğu YILDIZLI BÜLTEN ile birlikte ahır önerileri YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN önereceğimiz isimlerdir.

 


 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.