8 eylül 2020 Ankara altılı yorumları

8 eylül 2020 Ankara altılı yorumları

8 eylül 2020 ankara

1.AYAK: Sürprize müsait bir koşu. Özelikkle AT İSMİ GİZLİ ‘e dikkat. Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: Pistte aşırı beğenilen AT İSMİ GİZLİ için bugün yarın kazanır diyorlar. AT İSMİ GİZLİ ise ilk yarışındaki talihsizlikleri yaşamazsa bugün birincilik mücadelesinde olur.

3.AYAK: Gördüğü yarışın ardından giderek artan formu ile bugün çok koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartların lehine oluşunu da değerlendirerek kazanmayı bilecektir. BANKO

4.AYAK: Bu kez çok daha uygun şartları yakalayan AT İSMİ GİZLİ geçilmeyecektir. SAĞLAM BANKO

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ sahada tek tutuluyor. Yine böyle bir form durumu varken kolay kazanabileceği yarışı kaybettiği için bugün bize o güveni vermedi. Dolayısıyla yanına formda bir ceceli AT İSMİ GİZLİ ve bu aralar farklılaştığı söylenen AT İSMİ GİZLİ yazalım.

6.AYAK: İlk yarışında gözse batan AT İSMİ GİZLİ bugün lehine şartlarda daha iyisini yapabilir. İlk yarışını görmezden gelin denilen AT İSMİ GİZLİ bugün farklı koşacaktır. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ********
2.AYAK: **
3.AYAK: *
4.AYAK: *
5.AYAK: ***
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.