8 eylül 2020 kocaeli altılı ganyan yorum şablon

8 eylül 2020 kocaeli altılı ganyan yorum şablon

8 eylül 2020 kocaeli altılısı

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ekibi bu koşu için çok iddialı. Eğer kazanma özürlü değilse bu kez ikinci kalmayacaktır. BANKO

2.AYAK: Bu kez takısız yarışacak olan AT İSMİ GİZLİ iddialı olacaktır. İyi durumdaki AT İSMİ GİZLİ bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olabilir. Takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ ise yakın dönemde patlama yapabilir dikkat.

3.AYAK: Koştukça değişen AT İSMİ GİZLİ ile bugün ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

4.AYAK: Formunu bulan AT İSMİ GİZLİ rakiplerinin bir adım önünde değerlendirilebilir. Tercihli binicisi ile AT İSMİ GİZLİ rakibi olur.

5.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

6.AYAK: Takibe aldığımız çok sürpriz isim AT İSMİ GİZLİ bugün beklenen bombayı patlatabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ başarılı bir yarışı olmasa da bugünden itibaren takibe alınmalı zira iyi ellerde sıkı hazırlanıyor.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ***
3.AYAK: ****
4.AYAK: **
5.AYAK: ******
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.