8 eylül cumartesi ankara altılı tüyoları burada

8 eylül cumartesi ankara altılı tüyoları burada

8 eylül cumartesi ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

8 eylül cumartesi ankara

1.AYAK:  ***** ahırlar bölgesinde çok ön planda tutulsa da ***** ve 3.LAPREGRINA için de iddi alı cümleler duyduğumuzdan 3 at ayırılmamalı.
SIRLAMAMIZ : 8,2,3

2.AYAK: ***** yakın zamanda bomba yapabilir dikkat.  ***** çok formda, ***** bu kez sıkı tutulmuş.  ***** bu tip gruplarda her zaman yazılmalı. *****  ve ***** ise sağlam kuponlarda olmalı.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: 3.GOOD CURRY sadece kazanabileceği yarışları seçmek istesede safkan her grupta kazanırım der gibi koşuyor. Ancak bugün çok ciddi bir rakibi var ve biz onu favoriden daha ön planda tutuyoruz. Bu at 2.COOGER ‘dir ve mutlaka kuponlarınızda bulunsun.
SIRALAMAMIZ: 2,3

4.AYAK:  3.PADRE PADRONE ve İlk yarışı aşırı beğenilen 5.THE DIFFERENCE rakiplerinden bir hayli sivriliyor. Sağlamcılar sıralamadaki virgülden sonrasını dikkate alabilirler.
SIRALAMAMIZ: 3,5,,,,4,7,1

5.AYAK: 2.KAPIDAĞ mükemmel hazırlıkları ile kesinlikle yazılması gerekirken ahırdan tek ciddi rakip olarak 8.KILAVUZAĞASI  önerildi.
SIRALAMAMIZ: 2,8

6.AYAK: Yarış içi şartlar bu kez tam da lehine olan 8.ZEHİR HAFİYE  favorimiz. 6.BATINHAN  ise yakın zamanda çıkış yapması beklenen isim.  2.ESERALP 3.PRENSES ASLI, 10.PALERMO ve 5.HÜMA SULTAN  daha sonra eklenmesi gereken isimlerdir.
SIRALAMAMIZ: 8,6,2,3,10,5

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.