8 haziran 2019 izmir altılı tüyoları

8 haziran 2019 izmir altılı tüyoları

8 haziran 2019 izmir

 

1.AYAK: ************* çok formda ve özellikle herkesin çok at yazdığı ilk ayakta binicisi çok iddialıyken BANKO yazılabilir.

 

2.AYAK: Çok sürprize gebe bir koşu olduğu herkesin görüşü ancak biz sadece önerilenleri yazalım, ************* ve ************* bugün için iyi durumu ile göze batanlar.

 

3.AYAK: Özellikle bu koşusu için hedef yapılan ************* kazanarak seriye devam etmesi bekleniyor.

 

4.AYAK: ************* bu binici ile zorlanır diye çokça tercih edilmeyecek olsa da siz mutlaka yazın. ************* ise ilgililerinin tam olarak aradığı yarışı bulduğu aktarıldı. Diğer öneriler ************* ve  ************* ile burası geçilebilir.

 

5.AYAK: ************* için çim de artık kazanmalı diyolar ama kazanma karakteri güven vermiyor. Bugün iyi görünen  ************* ,************* ve takip atımız ************* mutlaka yazınız. 

 

6.AYAK: ************* bu kez eksik koşmaz diyorlar. ************* takip atımız şu sıralar kazanma aşamasında. Bugün ************* da dikkat etmemiz önerildi. 

 

 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44