8 kasım 2019 bursa yorumları

8 kasım 2019 bursa yorumları

8 kasım 2019 bursa yorumları

 

1 . koşuda : ************ kuponlarınızda olsun.

3 . koşuda : ************ kuponlarınızda olsun.

 


*1.AYAK:*  Çok tecrübeli ve formda olan ************ bugün çok güvenilen bir tay. Grubun pasif olmasını değerlendirip kazanabilir. Lakin öndeki atı atlayamama durumu kazanma karakterinin zayıf olduğunu gösteriyor. Bu koşuda hiç şans verilmeyecek olan  ************ kuponlarınıza eklemenizi öneriyoruz. Bu tay ilk takibimizdeki bir isimdi, liderliği erken alabilirse taze aprantisine rağmen büyük bombayı patlatabilir.

 

*2.AYAK:*  Son zamanlardaki en kolay grubuna düşen ************ artık kazanmalıdır. Eğer bi sorunu var da başarılı olamıyorsa diye sağlama almak için yanına çok ciddi işler sergileyen ************ yazalım.

 

*3.AYAK:* Sprint kısmından ahır önerisi ************ ile bu şartlarada çok koşan ************  beraberce yazılmalı.

 

*4.AYAK:* Son aylardaki en sürpriz tüyomuz olan ************ bizi yanıltmamıştı. O yarışını sürpriz zannedenler bugün yazmayarak büyük hataya düşebilirler. Zira bu formu ile yarış içi şartlar yine lehine gelişirse yine kazanır. Aksi durumda ************ ve ************ devreye girerler.

 

*5.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*6.AYAK:* Takip atımız olan sürpriz konumdaki ************ her an yarış kazanacak potansiyele sahiptir. DİKKAT.  Yakında kazanır denilen ************ ile takip listemizden diğer öneriler ************ ve ************ kuponlarda olsun.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.