8 kasım istanbul At Yarışı Günün Sürpriz Tüyoları

8 kasım istanbul At Yarışı Günün Sürpriz Tüyoları

 

*1.AYAK:* Mükemmel görüntüsü ile ************* ahırlarda kazanır tutuluyor. Yarış içi şartları değerlendirirse takip atımız *************  sürpriz yapabilir. Bir grup ta ************* diyor , ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Biz sadece iki at önereceğiz bu koşuda ama varsa tuttuğunuz atlar ekleyiniz. Takip atlarımızdan ************* çok ciddi hazırlıktaan geçti, yakında kazanır. ************* ise kazanma karakteri zayıf olduğundan bir türlü birinciliğe ulaşamıyor, ama çok formda olduğu aşikar.

 

*3.AYAK:* Neredeyse önerilmeyen at yok. Muhtemelen taktik savaşında gününde olan isim kazanacak. HEPSİ .

 

*4.AYAK:* Son yarışını tekrarlarsa kazanır denilen *************  yanına bu pistte iddialı getirilen ************* yazalım.

 

*5.AYAK:* Bir süredir takip ettiğimiz ************* için kazanma zamanı gelmiş. Bu rakipleri de geride bırakamazsa muhtemelen canı istemiyor diyeceğiz. Küçük kuponlara BANKO öneriyoruz. Sağlamcılara ise yine takip ettiğimiz sprinter isim ************* öneririz. Bu at için yarış hızlı gider ve sprint mesafesini ayarlarsa sürpriz yapar diyebiliriz.

 

*6.AYAK:* Ciddi hazırlandığı söylenen ************* ile ekibinin inandığı ************* denk rakipler arasında sürpriz yapabilecek kıvamdaki isimlerdir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.