8 Mart 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

8 Mart 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


8 Mart 2019 Kocaeli Altılısı

 

1.AYAK: ************* bugün yarın kazanır diye ahırda dillenen bir at. Mutlaka dikkat edin. Bir de ************* ve ************* ikilisi için çok iddialı duyumlar aldık.

 

2.AYAK: Bu kez ekürisiz koşan ************* kendine koşacağı için adını mutlaka duyuracaktır. Kazanırsa şaşırmayınız. ************* yarış içi şartlar lehine geliştiğinde affetmez.

 

3.AYAK: Bu mesafede çok güvenilen ************* yanına ilgililerinin çok şey beklediği ************* yazınız.  Hatta bu grupta şansı yokmuş gibi görünse de çok ta kaale alınmazsa cezayı kesebilecek olan *************var. Bombacılar değerlendirsinler.

 

4.AYAK:  ************* için iddialı bir tüyo geldi. Buraya hedefli gelen safkan bombayı patlatabilir dikkat.

 

5.AYAK: *************sanırım bu yıl böyle bir grubu bu şartlarda birdaha bulamaz. Hiçbir rakibi tarafından pres yemeyecek ki yese de etkilenmez. Bu mesafede çıktığı gibi bitirmesi gerekir. ÇOK SAĞLAM BANKO yazabiliriz.

 

6.AYAK: Kazanma karakterine rağmen favorimiz ************* olacaktır. Bu atın önceki yarışında kilo kaldıramayacağını söylemiştik, son yarışında ise binicisi atına çok güvendiğinden erken davranıp sonlarda avlanmıştı. Bugün ise hem kilo müsait hem de binicisi çok daha iyi. Yani mutlaka iyi koşar dikkat.

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.