8 mart 2020 adana altılısı özel tüyolar

8 mart 2020 adana altılısı özel tüyolar

8 mart 2020 adana altılısı özel tüyolar

 

*1.AYAK:* Yarış gören ve burayı hedefleyen AT İSMİ GİZLİ bugün iddialı olacaktır. Yarışın seyri lehine gelişirse bu grupta bile bomba yapma şansı olan AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarınızda mutlaka olsun. Kiloyu kaldırırsa AT İSMİ GİZLİ bu formu ile yine kazanabilir.

 

*2.AYAK:* Günün en zor koşusu olabilir. Bu kez iddialı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda olsun. AT İSMİ GİZLİ ilgilileri yarış görmenin tecrübesi ile bu yarışta taylarından umutlular.

 

*3.AYAK:* Bu kilo ve mükemmel hazırlıkları ile AT İSMİ GİZLİ bir de yarış içinde rahat bırakılırsa sürprizi yapabilir. Ekibinin üstüne titrediği AT İSMİ GİZLİ her an patlama yapabilir. Yarışın erken hızlanması halinde AT İSMİ GİZLİ  şanslı olacaktır.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ biraz daha kilo almış ve muhtemelen rakiplerinin gerisinde şans verilecek. Lakin stili gereği zorlayacak bir rakibi olmadığından yine çıktığı gibi bitirmesi beklenebilir. Ancak ****  “önceki yarışda boş bıraktım ve kazandı bu kez rahatsız edeyim o kazanamasın” derse kendi şansını da azaltır ve diğer rakiplerine de şans doğar. Küçük kuponlar için **** tek, sağlamcılar için ** diyoruz.

 

*5.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ilgilileri çok iddialı girdikleri ilk yarışında çok sert rakibe çarpınca kaaybetmişti. Bugün nispeten uygun rakipler yanında kazanması beklenebilir. Çok hazır denilen AT İSMİ GİZLİ rakip olarka değerlendirilebilir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.