8 mart 2020 pazar izmir altılısı çok bankolu yorumlar

8 mart 2020 pazar izmir altılısı çok bankolu yorumlar

8 mart 2020 pazar izmir altılısı sağlam tüyo var ,birçok banko var

 

*1.AYAK:* Bu grupta **sahip olan AT İSMİ GİZLİ yaklaşık 20 gün önce bize önerilen bir isimdi. Mükemmel hazırlıkları vardı lakin formsuz binicisi ile yarışa dahil olamamıştı. Bugün boş kilosu ile benzer grupta kazanma şansı bizce çok yüksektir. Ekibinin sıkı hazırladığı AT İSMİ GİZLİ takibe alalım.

 

*2.AYAK:* Gruptan farklı olduğu söylenen ve çim yarışı bekleyen AT İSMİ GİZLİ  için nefes problemi yaşamazsa kolay kazanır diyorlar. Çalışmaları da yeterli olduğundan BANKO yazılabilir.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekibi kazanabileceği yarışları özenle seçiyor. Bugünkü denemelik takıları problem çıkarmazsa bu grubu geride bırakacaktır. BANKO

 

*4.AYAK:* Bir türlü yarışta kendini kanıtlayamayan AT İSMİ GİZLİ canı istediğinde bu tip grupları kolay geçecektir. Pistte görenlerin çok beğendiği AT İSMİ GİZLİ için de yakında kazanır diyorlar. Yarışları çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ yine iddialı olacaktır.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ stili gereği bu rakipleri çoğunlukla geçecektir. Liderliği alıp arka grubu dağıtan safkanı geçmek için özellikle ekürili grupların olmaası lazım ki önde birileri bu atı yorsun. Bu şartlarda yine BANKO yazılır.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone türk ifşa listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.