8 Mayıs 2019 Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Yorumları Tüyolu Banko

8 Mayıs 2019 Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Yorumları Tüyolu Banko

8 Mayıs 2019 Çarşamba İstanbul

 

1.AYAK: *************  Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 13:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

2.AYAK: Çok sürpriz konumda olmasına rağmen *************  yarış içi avantajlarını da kullanarak bombayı patlatabilir dikkat. Ahırlarda *************  çok iyi diye konuşuldu.

 

3.AYAK: *************   ilgilileri çok iddiaalı.  *************  ise yarış gördü ve çok iyi durumuna rağmen bugün geri planda kalmış. Gücünü koşarsa rakip tanımaz ve herkese cezayı keser.

 

4.AYAK:  Günün en iddialı tüyosu olarak *************  önerildi. Ancak yarış içi şartları lehine yakaladığında rakip tanımayan *************  geçmek birhayli zor olacaktır. 

 

5.AYAK: *************   grupta güç olarak çok farklı hatta son yarışına bakan çoğunluk bu atı banko yazacak. Lakin ara sonrası ilk yarışında bu denli yorulması ve ardından istanbula gelişi bu yarışında etkisini gösterebilir. Yorgunluk belirtileri olursa *************  ve ya *************  devreye girecektir.

 

6.AYAK: İlk yarışından itibaren kalitesi ve formunun üst düzeyde olduğundan bahsedilen *************  bu kez jokey değişikliği ile başarıya ulaşmayı hedefliyorlar. Biz kazanma sırasının geldiğini düşünerek BANKO öneriyoruz. 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]