8 Nisan 2019 Pazartesi Bursa altılı ganyan yorumlarımız

8 Nisan 2019 Pazartesi Bursa altılı ganyan yorumlarımız

8 Nisan 2019 Pazartesi Bursa

 

1.AYAK: Bir süredir takibimizde olan ve yarış kazandıramadığımız ************* ilk kez bu kadar boş kilo ile koşacak. Rakipler de çok sert değil. Yarış içindeki o kronik sorunu nüksetmezse bizce bombayı patlatmaya yakındır. AFG kaç olursa olsun mutlaka yazınız.


2.AYAK:
 Grubun kaliteli ismi ************* yanına şu sıralar yükselişte olan ve ahırdan mutlaka yazmamız şeklinde önerilen ************* yazalım.

 

3.AYAK: Favorilerin güven vermediği bu koşuda çok sürpriz bir sonuç çıkabilir ************* ve ************* isimlerine özellikle dikkat edin.

 

4.AYAK: Şu an ki form durumu ile ************* favori olsa da binicisinden dolayı yanına ciddi rakiplerini yazalım. Güç olarak denk olduğunu düşündüğümüz ************* ve ************* ihmal edilmemeli.

 

5.AYAK: ************* kendisine göre çok uygun rakiplerle mücadele edecek. Ciddi rakiplerinin bazı dezavantajlarını göz önünde bulundurursak BANKO yazmak mantıklı seçenek olur.

 

6.AYAK: Ahır önerileri ************* ve ************* ile birlikte bugün harika koşar diye dillenen ************* yazıp rahat bir yarış izleyiniz.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44