8 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

8 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

8 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

8 Ocak 2019 Adana

 

1.AYAK: Hiç koşmamış tayların en iyisini araştırdık, Ahırda birçok isim hakkında olumlu yorum olsa da uzman bir dostumuz genetik bakımdan şuanki pist durumuna en uygun tayın ************ olduğunu aktardı. Riskli olsa da biz banko öneriyoruz.

 

2.AYAK: İlgilileri ************ nun son yarışlarındaki kötü gidişattını ** ile çözeceklerini düşünüyorlar. Çok formda olduğundan bu ufak problemi takı ile giderilirse kazanmaya yakındır. ************ sürekli kazanıra oynayan ama beceremeyen bir at, formunu inkar edemeyiz yine ciddi hazırlıkları ile yine kazanmayı hedefleyecek. Yine kazanma karakteri düşük ************ ekleyelim, çok formda olduğundan bahsediliyor. ************ için bu kez şartlar lehine.

 

3.AYAK: ** rağmen üst düzey formu ile ************  için bir grup yine kazanacak diyor.  Eksik koşarsa şu sıralar sürpriz beklenen ************ devreye girebilir. Bir de çok sürprizde ************ yazalım, henüz kumda işlemiyor gibi gözükse de yarış içi şartlar lehine olduğundan çıktıı gibi bitirip bombayı patlatabilir.

 

4.AYAK: ************ grupta kalite ve form bakımından ön plana çıkıyor, özellikle en ciddi rakibinin kazanma özürlü olduğu bu koşuda bizce yanına bugün için pek tercih edilmeyecek olan ************ yazalım. Bu at sınıf atladı ve bu rakipleri de geçerse şaşırmamalıyız.

 

5.AYAK: İlk ayaktaki taylara nazaran biraz daha güç farkının konuşacağı bu koşuda ************, ************  ve  ************ arasından bir birinci çıkması bekleniyor. üç at ile rahat izleyebilirsiniz.

 

6.AYAK: Takipteki ************ kazanma karakterine rağmen yine favorimiz. ************ yine sıkı hazırlandı.  ************ **iddialı gelmiş.  Alt grup atları olsalar da ************ ve ************ ihmale gelmeyecek durumdalar.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.