8 ocak 2020 istanbul altılı tüyolarımız

8 ocak 2020 istanbul altılı tüyolarımız

8 ocak 2020 istanbul altılı tüyolarımız

 

*1.AYAK:* ************* ve ************* bu koşu için önerilen isimler.

 

*2.AYAK:* ************* ilk yarışını görmezden gelmemiz söylenmişti zira son yarışında bunun nedenini kanıtladı. Bugün kazanmaya koşar. Çok sürpriz konumda olan takip atımız ************* yarış içinde tutunabilirse sonlarda birincilik mücadelesine katılıp yazmayanları üzebilir.

 

*3.AYAK:* ************* bu kez daha temkinli gidecek. ************* ekibi iddialı. Yarış içi gelişecek taktiksel değişiklikler her türlü sonuca açık bir koşu olduğunu gösteriyor.

 

*4.AYAK:* Kalite olarak grubun üstünde olan ************* kazanmasını bilecektir. BANKO

 

*5.AYAK:* ************* ekibi ilk yarışında çok güveniyordu fakat bekleneni veremedi. Burası tam hedef olacak. Sigorta bugün yarın kazanır denilen *************  olur.

 

*6.AYAK:* İyi hazırlanan *************, son yarışını tekrarlayabilir denilen *************, takip atımız ************* ve yarış süratli geçerse diye ************* bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.