8 ocak bursa özel duyumlu altılı yorumlarımız

8 ocak bursa özel duyumlu altılı yorumlarımız

8 ocak bursa özel duyumlu altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Bir süredir takip ettiğimiz ve formunu yakınen bildiğimiz ************* bu koşuyu kazanması gerekir. Kazanma karakteri biraz zayıf olmasa sağlam banko bile diyebilirdik.

 

*2.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu sürpriz isim ************* bugün çok koşar. Ahır önerisi ************* bu aralar çok farklı dikkat.. Sigorta olarak şartları değerlendirebilecek kapasiteye sahip ************* yazılabilir.

 

*3.AYAK:* Denk güçlerin mücadelesinde önerilen bir isim olmadı.

 

*4.AYAK:* Sürpriz konumdaki ************* yarış içi şartların lehine oluşunu değerlendirebilir dikkat. ************* bu aralar çok iyi durumda ve bu grupta beklenenden fazla koşabilir.

 

*5.AYAK:* ************* nin içinde başka bir at daha varmış gibi koşması her yarışta kazanacak izlenimi veriyor. Ya tek ya hepsilik bir koşu olacak.

 

*6.AYAK:* ************* mükemmel formu ile bu gruptaa kazanmaya yakındır. Tek rakibinin takip listemizden ************* olabileceğini düşünüyoruz.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.