8 Şubat 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Bankolu Yorumlar

8 Şubat 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Bankolu Yorumlar

8 Şubat 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

8 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK:  ************ ahırdan favori önerildi.  ************ yarış içi avantajları var.  Bu ikili yeterli olabilir ama ön gruptan ************ ve ************ yazıp daha sürpriz bir altılı kurabiliriz.

 

2.AYAK: ************ tecrübeli rakiplerinin yanında birhayli öne çıksa da son yarışı çok beğenilen ************ ve takibimizdeki nihayet kazanan ************ ihmal edilmemeli.

 

3.AYAK: Deliksiz hepsi yapmamız gereken bir koşu.

 

4.AYAK: Binicisi formsuz olsa da tüm şartları lehine bulan ************ bir şekilde kazanacaktır diyor BANKO öneriyoruz.

 

5.AYAK: ************ için çok çok uygun bir grup . Ahırlarda her yerde çok rahat kazanması gerekli şeklinde konuşuluyor. Yalnız burada dikkat çekmek istediğimiz çok sürpriz bir isim var. Kuponları ikiye katlamaya değermi bilemeyiz ama az atlı izmir programında altılıyı paraya götürecek bir sürpriz olabilir. ************ neredeyse sonuncu at ama bu ata bugün dikkat edelim. Start problemi çözüldü. Start sorunundan dolayı gerçek stilini koşamayan bir at. Bugün Grup sert olabilir ama pist çok ıslak değilse ve önde temposunu kurabilirse direnebilir dikkat. Kazanamazsa da takibimizde olsun yakında bombayı patlatır.

 

6.AYAK: ************ , ************, ************  ve************  ahırlar bölgesinden toplayabildiğimiz isimlerdir.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.