8 şubat 2020 istanbul altılısı özel yorumlar

8 şubat 2020 istanbul altılısı özel yorumlar

8 şubat 2020 istanbul altılısı özel yorumlar

 

*1.AYAK:* Takip atlarımızdan AT İSMİ GİZLİ form durumunu arttırdığından bu kez sürpriz yapabilir. Kazanma karakterinden dolayı İyi jokeylere yüz çevirten AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmeyecek forma sahip. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun.

 

*2.AYAK:* Günün en kalabalık koşusunda sizlere çok sürpriz bir isimden bahsedelim. AT İSMİ GİZLİ aralıklarla düzenli koşarak form tutan bir at. Takip listemize girdiğidnde sentetikte yakında bomba yapar diye not edilmişti. Bugün beklenen çıkışı yapabilir. 

 

*3.AYAK:* Tekrar form tutan AT İSMİ GİZLİ bu rakipler arasında her zaman söz sahibi olabilir. Yarış içi bir aksilik yaşamaz ise kazanmasını bekliyoruz.

 

*4.AYAK:* İlgililerinin sıkı işlerle hazırladığı AT İSMİ GİZLİ bu grupta yine kazanabilir. Dikkat edilmesi söylenen AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

 

*5.AYAK:* Çevrede kalitesinden dolayı çok konuşulan AT İSMİ GİZLİ bugün bu grupta kolay kazanmalı. BANKO

 

*6.AYAK:* Son dönemde arttırdığı formu ile yakında kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta sürpriz yapabilir. Kazandığı yarış sonrası AT İSMİ GİZLİ form durumu çok beğeniliyor. Süratli yarış kollayan AT İSMİ GİZLİ sürpriz kuponlarda olmalı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.