8 şubat adana altılısı ahırdan sağlam tüyo var

8 şubat adana altılısı ahırdan sağlam tüyo var

8 şubat adana altılısı ahırdan sağlam tüyo var

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ dışında Önerilen bir isim olmadı.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ pist çevresinde çok güvenilen bir isim. İstekli durumu ve artan formu ile AT İSMİ GİZLİ bugün yarın bu tip gruplarda sürpriz yapacak durumda dikkat.

 

*3.AYAK:* Urfa atlarının belirsiz durumu bu koşuyu oldukça karışık hale getiriyor. Bizim önereceğimiz isimler ön gruptan dayanıklı AT İSMİ GİZLİ ve iş sürate binerse güçlü gelecek olan AT İSMİ GİZLİ olacaktır.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ her türlü şartta başarılı olabilen ve genelde yanyana geldiğinde kaybetmeyen bir isim. Bugün de öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ kolay görüntüsü ile kazanacakmış izlenimi verip sonlarda beni geçen yokmu diye bağırıyor. Yazsan olmaz yazmasan olmaz durumda . Önde dikkate alınmazsa AT İSMİ GİZLİ den sürpriz bekleyebiliriz.

 

*5.AYAK:* Bu kez daha etkili olması beklenen AT İSMİ GİZLİ , ekibinin iyi hazırldığı AT İSMİ GİZLİ, kazanma özürlü takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ile bugün kü ahır önerileri AT İSMİ GİZLİ topluca yazılmalı. 

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son yarışında iddialıydı , kazanamamış olsa da form durumunu kanıtladı. Bugün de şanslı olacaktır. AT İSMİ GİZLİ takibe alalım dinçlikle çok koşabilir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.