9 ağustos 2018 perşembe kocaeli altılı yorumları

9 ağustos 2018 perşembe kocaeli altılı yorumları

9 ağustos 2018 perşembe kocaeli At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

9 ağustos 2018 perşembe kocaeli ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  5.KAYAYONCASI başarısız yarışlarına rağmen kocaeli pistinde kendini gösterebilir. Takip listenize de alın. Özellikle 6.LEMANHANIM a bir grup çok güveniyor.  4.HOPPA bekleneni veremediği yarışları sonrası bu kez kendini gösterebilir.

2.AYAK: 2.GÜLENYÜZ için şartlar yine lehine. Olurda yarış erken süratlenir ve iş sprinte kalırsa 3.ONNUMARA devreye girer.

3.AYAK:  Kazanamama durumunu atlatan 4.RED REBEL bu kez tam mesafesinde daha şanslıdır. 6.FRATELLI ise kalitesinden dolayı mutlaka yazılmalı.

4.AYAK: Dinçlik yarışını çok iyi yapan 5.BURKAL bugün kazanmayı başarabilir. Tüm şartlar da lehineyken banko değerlendirilebilir. Ara sonrası ilk yarışı diye güvenmeyenler tuttukları atı ekleyebilirler.

5.AYAK: 3.CANNİLDERİN, 4.GÜLBENLİ, 6.KIZMAZGÜLÜ ve 8.KUSURSUZ GÜÇ bu koşuda önerilen dörtlü oldu.

6.AYAK: 8.QAVIY takip listesinden.  6.RASİMBEY iyi hazırlanmış.  4.NEW TRANSATLANTIC buralaro çok koşar. 10.ADALSON ve 13.TİNİZ BEYİ yakınlarda sürpriz yapabilecek kıvama gelmiş atlar.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.